BUTİK YAKLAŞIM, DEV HİZMET

ZAMANI İADE EDEN SİSTEMLER

BENİM PERSONELİM, BENİM İŞLETMEM

AY GROUP ile partnerliğinizde; tüm mesleki yeterlilik belgeleri mevcut, alanında uzmanlaşmış ekiplere sahip olursunuz.

Doğuş Hikayesi

AY GROUP, gerek perakende işletmelerde, gerekse entegre tesislerde uzun yıllardır alanında profesyonelleşmiş kadroların bir araya gelerek, yapı, mülk ve İşletmelerinizin hassasiyetlerine konsantre, teknolojik ve sistemsel alt yapıyla yeniden kurgulandığı bir organizasyon ağı ve yönetimidir.

 

AY GROUP, yapı, mülk ve işletmelerinizin tüm teknik bakımlarıyla beraber Enerji Yönetimi, Bina Otomasyon Sistemleri, Temizlik, Güvenlik, Resepsiyon, Peyzaj, İnşaat & Renovasyon alanlarında uzman kadrolarıyla müşterilerine çok geniş bir hizmet alanı sağlayabilen organizasyon ağıdır.

 

AY GROUP ile partnerliğinizde; tüm mesleki yeterlilik belgeleri mevcut, alanında uzmanlaşmış ekiplere sahip olursunuz. İşletmelerinizde her türlü ek iş talepleri ve kontrollü bakımlar; tarafımızdan atanmış oda kayıtlı mühendisler eşliğinde takip edilir ve online sisteme işlenir. Alınan veya onay bekleyen her aksiyon AY GROUP Online yazılımda Min. 5 sene boyunca muhafaza edilir. Sistem böylelikle; bakımlardan ek işlere, temizlikten onarımlara kadar ihtiyaç olunan bilgiye yönelik filtrelenebilir ve raporlanabilir olarak hizmet sunar.

Misyon

En büyük ve öncelikli misyonu, teknik partnerliğimizin hassasiyetlerinize hakim olduğunu gösterebilmek ve karşılıklı “BENİM PERSONELİM, BENİM İŞLETMEM” algısını oluşturabilmektir.

Ekiplerimizin aldığı her aksiyon öncesi ve sonrası fotoğraflar ile şüpheye yer bırakmayacak şekilde sistemde 5 yıl süre ile korunmaktadır. Tüm süreç, operasyonel ve finansal özet tablolarla birlikle, tarafınıza atanmış mühendis arkadaşlarımız tarafından koordinasyon ve değerlendirme dönemlerinde online sistemler üzerinden veya dilerseniz interaktif şekilde sizlere aktarılmaktadır.

AY GROUP, işletmelerinizde teknik konforunuzu korumak üzere kurulu organizasyonuyla her an sizlerle birliktedir.

Vizyon

Ay Group çatısı altında farklı sektörlere yönelik sunulan bütüncül hizmet anlayışını jeneratif yaklaşımlar ile üst seviyede memnuniyet derecesine ulaştırmak. Perakende sektöründe yer alan zincir mağazalar ile yönetim ofisleri, plazalar, oteller, tatil köylerinin yanı sıra medya ve bilişim alanlarında da hizmete ihtiyacı olan işletmelerin teknik partnerliği ve danışmanlığının yanında, işletme ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilen güçlü bir organizasyon ile ulusal pazarda sektörlere yön veren öncü güç olarak, liderlik bayrağının daimi taşıyıcısı vizyonu ile hareket etmektir.

  • 7/24 online & telefon ile iletişim ve acil destek
  • Hızlı kaliteli ve ekonomik çözümler
  • Mimar ve Mühendislik destekleri
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
  • Meslek içi eğitim ve teknoloji takibi
  • Uzman teknik kadro
  • Geniş servis ağı
  • Sağlık emniyet ve çevre hassasiyeti